Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 2
DNES: 12
TÝŽDEŇ: 12
CELKOM: 166249

Anketa

Ako sa vám pačia naše stránky

Celkom hlasov:
1792
Hlasovanie začalo:
8. 4. 2015
Hlasovanie končí:
neobmedzené

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Navigácia

Obsah

1. máj - Taktické cvičenie Šarišské Bohdanovce

Typ: ostatné
1. máj - Taktické cvičenie Šarišské Bohdanovce 1Dňa 1. mája bol o 15 hodine ohlásený požiar v obci Šarišské Bohdanovce.

Na miesto bola vyslaná aj naša jednotka v počte 7+1 s vozidlom Š706 RTHP CAS-25. Po príjazde na miesto zásahu sme boli velitľom zásahu oboznámení že došlo k požiaru stohu slamy. jednotka na to začala vykonávať likvidáciu tohto požiaru spoločnie s jednotkami DHZ Lemešany a Šar. Bohdanovce.

Celá táto akcia bola vopred pripravená nakoľko sa jednalo o taktické cvičenie jednotiek DHZ. Akcia prebiehala v areáli futbalového ihriska obce Šar. Bohdanovce.  Cvičenia sa zúčastnili jednotiky: DHZ Drienov (Š 706 RTHP CAS 25), DHZ Lemešany (Š 706 RTHP CAS 25, Iveco Daily DA ), DHZ Šar. Bohdanovce (Š 706 RTHP CAS 25) ktré mali na strosti hasenie požiaru. Ďalej jednotky DHZ Bretejovce (DA Avia DVS) a DHZ Drienovská nová Ves (DA), ktorých členovia zabezpečovali záchranu zranených osôb.

Z našej jednotky sa zásahu zúčastnili : Veliteľ - Imrich Čarnogurský, Strojník - Michael Jurek, Hasiči : Jozef Janič, Milan Korem, Ján Semančík, Ľuboš Čarnogurský, Stanislav Jurek, Róbert Pfeffer

Fotogaléria tu


Vytvorené: 13. 4. 2015
Posledná aktualizácia: 7. 9. 2016 12:33
Autor: