Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 1
DNES: 56
TÝŽDEŇ: 485
CELKOM: 157068

Anketa

Ako sa vám pačia naše stránky

Celkom hlasov:
1609
Hlasovanie začalo:
8. 4. 2015
Hlasovanie končí:
neobmedzené

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Navigácia

Obsah

28. august - Vatra SNP 2011

Typ: ostatné
28. august - Vatra SNP 2011 1Dňa 28. augusta sa v Drienove na miestnom futbalovom ihrisku uskutočnili oslavy 67. výročia vypuknutia SNP a s ním spojený 7. ročník slávnvostného zapálenia Vatry.

Pre toto nedeľné popoludnie bol pripravenný zaujímavý program pre staršiu aj mladšiu generáciu. Na tejto akcii ste mohli zazrieť vystúpenie folklórneho súboru, predstavenie bábkového divadla, vystúpenie kapely Šarišský parobci. Celý deň bola deťom k dispozíci nafukovacia žirafa, trampolína a maľovanie na tvár. Po zotmení prišiel na rad príhovor starostu obce Ing. Jozefa Petru a samotný akt zapálena vatry po ktorom nasledovala štátna hymna a ohňostroj. Nasledovalo vystúpenie ohňovej šou a voľná zábava až do rána. Pre zahnanie hladu boli pripravované špeciality ako chutný guláš a opekané dobroty k tomu bufet s výčapom.

Fotogaléria tu

 


Vytvorené: 13. 4. 2015
Posledná aktualizácia: 7. 9. 2016 12:33
Autor: