Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 1
DNES: 26
TÝŽDEŇ: 53
CELKOM: 164710

Anketa

Ako sa vám pačia naše stránky

Celkom hlasov:
1752
Hlasovanie začalo:
8. 4. 2015
Hlasovanie končí:
neobmedzené

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Navigácia

Obsah

22. máj - Deň hasičov Prešov

Typ: ostatné
22. máj - Deň hasičov Prešov 1Dňa 22. Mája 2014 sa na Hlavnej ulici v Prešove uskotočnili Oslavy dňa sv. Floriána

V rámci osláv boli širokej verejnosti prezentované ukážky hasičskej techniky, praktická ukážka zásahov pri dopravných nehodách, hasenie požiaru horľavých látok ale tiež evakuácia a záchrana osôb z výšok pomocou lezeckej skupiny, či zásah dobrovoľnej požiarnej ochrany, ktorý vykonala spojená okrsková jednotka zložená z členov DHZ Drienov, Bretejovce a Lemešany s naším vozidlom Š 706 RTHP CAS-25.
Oslavy sú organizované Krajským riaditeľstvom Hasičského a záchranného zboru v Prešove, Okresným riaditeľstvom Hasičského a záchranného zboru v Prešove, Okresným výborom Dobrovoľnej požiarnej ochrany v Prešove v spolupráci s mestom Prešov.

Foto tu


Vytvorené: 13. 4. 2015
Posledná aktualizácia: 7. 9. 2016 12:33
Autor: