Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 2
DNES: 43
TÝŽDEŇ: 251
CELKOM: 152371

Anketa

Ako sa vám pačia naše stránky

Celkom hlasov:
1544
Hlasovanie začalo:
8. 4. 2015
Hlasovanie končí:
neobmedzené

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Navigácia

Obsah

5. január - Požiar hospodárskej budovy Ličartovce

Typ: ostatné
Požiar LičaretovceDňa 5. januára 2018 bol vo večerných hodinách Operačným strediskom HaZZ ohlásený požiar hospodárskej budovy v obci Ličartovce.

Na miesto ineď vyrazila naša jednotka v počte 1+3 s vozidlom Tatra 815 CAS-32. V čase nášho príjazdu ,spoločne s jednotkou DHZO Lemešany s vozidlom Iveco Daily, už na mieste zasahovala jednota HaZZ Prešov s vozidlami MB Atego a Iveco Trakker. Miesto zásahu zabezpečovali príslušníci Policajného zboru SR z obvodného oddelenia Drienov.  Jednalo sa o požiar malej hospodárskej budovy v zastavanej oblasti. Požiar bol lokalizovaný a následne zlikvidovaný 1 C prúdom a stavba bola rozobraná. Príčina požiaru je v štádiu vyšetrovania.

Zásahu sa zúčastnili: Strojník-vodič: Ing. Michael Jurek, Veliteľ: Imrich Čarnogurský, Hasiči: Stanislav Jurek, Ľubomír Mitrik

Foto tu:

 


Vytvorené: 5. 1. 2018
Posledná aktualizácia: 14. 5. 2018 20:14
Autor: Správce Webu