Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 1
DNES: 14
TÝŽDEŇ: 184
CELKOM: 163566

Anketa

Ako sa vám pačia naše stránky

Celkom hlasov:
1716
Hlasovanie začalo:
8. 4. 2015
Hlasovanie končí:
neobmedzené

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Navigácia

Obsah

13. apríl - Previerky pripravenosti Sigord

Typ: ostatné
sigord19V sobotu 13. apríla sa pri vodnej nádrži Sigord uskutočnili previerky pripravenosti DHZO zamerané na stavbu protipovodňových bariér a diaľkovú dopravu vody s hasením lesného požiaru v ťažko dostupnom teréne.

Naša zásahová jednotka DHZO sa previerok zúčastnila v počte 8 členov. Absolvovaním tohto cvičenia zíkala naša zásahová jednotka potrebné znalosti pri použití, stavbe a spájaní protivodňových bariér obsiahnutých v protipovodňovom prívese.  Po ukončení cvičenia obdržala každá zúčastnená jednotka osvedčenie o absolvovaní previerok.

Foto tu


Vytvorené: 22. 4. 2019
Posledná aktualizácia: 22. 4. 2019 16:59
Autor: Správce Webu