Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 1
DNES: 48
TÝŽDEŇ: 161
CELKOM: 184427

Navigácia

Obsah

22. máj 2014 - Deň hasičov Prešov

22. máj 2014 - Deň hasičov Prešov

Dňa 22. Mája 2014 sa na Hlavnej ulici v Prešove uskotčnili  Oslavy dňa sv. Floriána

 

V rámci osláv boli širokej verejnosti prezentované ukážky hasičskej techniky, praktická ukážka zásahov pri dopravných nehodách, hasenie požiaru horľavých látok ale tiež evakuácia a záchrana osôb z výšok pomocou lezeckej skupiny, či zásah dobrovoľnej požiarnej ochrany, ktorý vykonala spojená okrsková jednotka zložená z členov DHZ Drienov, Bretejovce a Lemešany s naším vozidlom Š 706 RTHP CAS-25.
Oslavy sú organizované Krajským riaditeľstvom Hasičského a záchranného zboru v Prešove, Okresným riaditeľstvom Hasičského a záchranného zboru v Prešove, Okresným výborom Dobrovoľnej požiarnej ochrany v Prešove v spolupráci s mestom Prešov.