Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 1
DNES: 47
TÝŽDEŇ: 210
CELKOM: 184476

Navigácia

Obsah

28. august - Vatra SNP 2011

28. august - Vatra SNP 2011

Dňa 28. augusta sa v Drienove na miestnom futbalovom ihrisku uskutočnili oslavy 67. výročia vypuknutia SNP a s ním spojený 7. ročník slávnvostného zapálenia Vatry. [Read More] Pre toto nedeľné popoludnie bol pripravenný zaujímavý program pre staršiu aj mladšiu generáciu. Na tejto akcii ste mohli zazrieť vystúpenie folklórneho súboru, predstavenie bábkového divadla, vystúpenie kapely Šarišský parobci. Celý deň bola deťom k dispozíci nafukovacia žirafa, trampolína a maľovanie na tvár. Po zotmení prišiel na rad príhovor starostu obce Ing. Jozefa Petru a samotný akt zapálena vatry po ktorom nasledovala štátna hymna a ohňostroj. Nasledovalo vystúpenie ohňovej šou a voľná zábava až do rána. Pre zahnanie hladu boli pripravované špeciality ako chutný guláš a opekané dobroty k tomu bufet s výčapom.