Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 1
DNES: 31
TÝŽDEŇ: 188
CELKOM: 156771

Anketa

Ako sa vám pačia naše stránky

Celkom hlasov:
1602
Hlasovanie začalo:
8. 4. 2015
Hlasovanie končí:
neobmedzené

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Navigácia

Obsah

12. Júl 2016 - Požiar dreva Niereše

Dňa 12. júla bol v popoludňajších hodinách ohlásený požiar strechy v obci Mirkovce časť Niereše.

Na miesto ihneď vyrazila jednotka DHZ O Drienov v pošte 1 + 3 s vozidlo CAS-32 Tatra 815. Po príjazde na miesto bolo zistené že sa nejedná a požiar strechy ale skládku dreva na hospodárskom dvore. Na mieste už zasahovali príslušníci HaZZ zo stanice Prešov v počte 1 + 2 s vozidlom CAS-30 Iveco Trakker. Po dohovore s veliteľom zásahu sa naša jednotka vrátila na základňu nakoľko pomoc už nebola potrebná.

Zásahu sa zúčastnili : Strojník - vodič : Ing. Michael Jurek, Veliteľ : Stanislav Jurek Hasiči: Ján Semančík, Denis Mitrik