Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 1
DNES: 47
TÝŽDEŇ: 160
CELKOM: 184426

Navigácia

Obsah

14. august - Požiar strniska

14. august - Požiar strniska

Dňa 14. augusta 2013 bol o 21 hodine a 15. minúte ohlásený požiar poľa v oblasti priemyselného parku za obcou Drienov. na miesto ihneď vyrazila jednotka v počte 4+1 s vozidlom Š706 RTHP CAS-25. Po príjazde na miesto bolo zistené, že sa jedná o neohlásené vypaľovanie strniska na poli. Na mieste už požiar oborával traktor. Medzi tým na miesto dorazili aj jednotka OHZ Lemešany s vozidlom Iveco Daily a jednotka HaZZ z Prešova s vozidlom MB Unimog. Jednotky zásah nevykonávali nakoľko požiar bol zaoraný traktorom, tak po obhliadke miesta sa jednotky vrátili na hákladne.

Zásahu sa zúčastnili: Vodič: Bc. Michael Jurek, Veliteľ: Imrich Čarnogurský, Hasiči: Milan Korem, Ing. Matúš Jurko, Lukáš Mižák