Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 1
DNES: 47
TÝŽDEŇ: 160
CELKOM: 184426

Navigácia

Obsah

25. august - Požiar strniska Lemešany

Dňa 25. augusta bol v popoludňajších hodinách ohlásený požiar na poli v obci Lemešany časť Chabdžany.

Na miesto ihneď vyrazila naša jednotka v počte 1+3 s vozidlom Š706 RTHP CAS-25. Po príjazde na miesto bolo zistené že sa jedná a požiar strniska na ploche cca 50 x 100 m. Na zdolanie požiaru sme použili 1xC prúd. Na mieste zasahovala jednotka DHZ Lemešany s vozidlom Iveco Daily a tiež jednotka HaZZ Prešov s vozidlom Tatra 815-7 CAS-30 ktorá likvidovala požiar odpadu v blízkosti miesta požiaru strniska. Po ukončení zásahu sa jednotky vrátili na základne.

Zásahu sa zúčastnili: Strojník vodič: Ing. Michael Jurek, Veliteľ: Ľubomír Mitrik, Hasiči: Stanislav Jurek, Denis Mitrik