Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 1
DNES: 31
TÝŽDEŇ: 188
CELKOM: 156771

Anketa

Ako sa vám pačia naše stránky

Celkom hlasov:
1602
Hlasovanie začalo:
8. 4. 2015
Hlasovanie končí:
neobmedzené

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Navigácia

Obsah

5. máj 2018 - Odstránenie olejovej škvrny

Dňa 5. mája 2018 o 17. hodine sme boli príslušníkmi policajného zboru SR z obvodného oddelenia v Drienove, požiadaní o pomoc pri odstránení olejovej škvrny z pozemnej komunikácie po poruche nákladného vozidla medzi obcami Drienov a Šarišské Bohdanovce.

Na miesto ihneď vyrazila jednotka v počte 1 + 1 s vozidlom T-815 CAS-32. Po príjazde na miesto zasahujúci členovia predmetnú olejovú škvrnu zasypali sypkým absorpčným materiálom. Následne pozemnú komunikáciu očistili a priestor upratali. Po týchto úkonoch sa jednotka vrátila na základňu. Príčinou vzniku tejto ekologickej havárie bola deštrukcia bloku motora nákladného vozidla  Praga V3S.

 Zásahu za zúčastnili: Strojník-vodič : Ing. Michael JUREK, Hasič: Peter BILKA