22. máj - Deň hasičov Prešov

22. máj - Deň hasičov Prešov 1 Dňa 22. Mája 2014 sa na Hlavnej ulici v Prešove uskotočnili Oslavy dňa sv. Floriána

V rámci osláv boli širokej verejnosti prezentované ukážky hasičskej techniky, praktická ukážka zásahov pri dopravných nehodách, hasenie požiaru horľavých látok ale tiež evakuácia a záchrana osôb z výšok pomocou lezeckej skupiny, či zásah dobrovoľnej požiarnej ochrany, ktorý vykonala spojená okrsková jednotka zložená z členov DHZ Drienov, Bretejovce a Lemešany s naším vozidlom Š 706 RTHP CAS-25.
Oslavy sú organizované Krajským riaditeľstvom Hasičského a záchranného zboru v Prešove, Okresným riaditeľstvom Hasičského a záchranného zboru v Prešove, Okresným výborom Dobrovoľnej požiarnej ochrany v Prešove v spolupráci s mestom Prešov.

Foto tu

Vytvorené: 13. 4. 2015