Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:1
DNES:83
TÝŽDEŇ:0
CELKOM:213715

Navigácia

Obsah

29. august - Železný hasič Prešov

Typ: ostatné
Dňa 29.augusta 2018 sa v Prešove na sídlisku III v priestoroch dopravného ihriska konal už druhý ročník súťaže Železný hasič.

Toto podujatie organizuje DHZ Prešov v spolupráci s mestským úradom. Súťažiacim výnimočne prialo aj počasie, keď v doterajšej histórii súťaže prvý krát nepršalo. Pretekárom usporiadatelia pripravili pomerne náročnú trať, na ktorej bolo plnené 7 úloh, ktoré preverili sily každého, kto sa podujal túto trať absolvovať.
Podujatie otvorila primátorka mesta Ing. Andrea Turčanská. Vo svojom vystúpení vyjadrila uspokojenie s prácou dobrovoľných hasičov mesta, ktorí sú ochotní pomáhať pri záchrane majetku obyvateľov mesta. Ocenila aj prácu s mládežou a aktivity dobrovoľných hasičov pri propagácii požiarnej ochrany a ich nasadenie pri rúznych spoločenských akciách v meste a blízkom okolí.
Súťaže sa zúčastnilo celkom 51 súťažiacich.

DHZO Drienov reprezentoval Ing. Michael JUREK, ktorý dosiahol čas 5:03 a obsadil 20. miesto.

Foto tu


Vytvorené: 30. 9. 2018
Posledná aktualizácia: 30. 9. 2018 20:34
Autor: Správce Webu