Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:1
DNES:8
TÝŽDEŇ:203
CELKOM:212150

Navigácia

Obsah

13. máj - Požiar opusteného domu Drienov

Typ: ostatné
mlynskaDňa 13. mája 2020 bol v popoludňajších hodinách ohlásený požiar opusteného domu na ulici Mlynskej v obci Drienov.

Na miesto ihneď vyrazila jednotka DHZO Drienov s vozidlom T-815 CAS-32. Prieskumom bolo zistené, že sa jedná o požiar molitnových matracov a odpadu v strednej časti opusteného domu. Na lokalizáciu a následnú likvidáciu požiaru bol použitý 1xC prúd a 1000 l vody. Priestor bol preskúmaný na možný výskyt osôb s negatívnym nálezom. Miesto požiaru bolo  zmonitorované termokamerou. Po dostatočnom ochladení objektu bol zásah ukončený. Miesto zásahu bolo odovzdané príslušníkom PZ SR z obvodného oddelenia v Drienove.

Zásahu sa zúčastnili: Strojník-vodič: Ing. Michael Jurek, Veliteľ: Imrich Čarnogurský, Hasiči: Ing. Daniel Orlovský, Filip Korem, Stanislav Jurek, Ľubomír Mitrik


Vytvorené: 14. 5. 2020
Posledná aktualizácia: 14. 5. 2020 20:51
Autor: Správce Webu