Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:1
DNES:21
TÝŽDEŇ:59
CELKOM:209790

Navigácia

Obsah

24. august - Vatra SNP 2013

24. august - Vatra SNP 2013

Dňa 24. augusta 2013 sa na futbalovom ihrisku v Drienove konali už tradične oslavy 69. výročia SNP slávnostným zapálením Vatry SNP.

Pre návštevníkov bol pripravený bohatý program ako nafukovacia žirafa, ukážka historického autobusu z Prešova, ukážka techniky hasičov z Prešova, bábkové divadlo Babadlo, jazda na koni, vystúpenie najlepšieho zabávača pre deti Uja Ľuba z Košíc, vystúpenie skupiny Drišľak a diskotéka s laserovou šouaž do rána.

Za podporu akcie Ďakujeme :

OcÚ Drienov, fy. RONEX p. Róbert IVAN, FAURENCIA – Ing. Ľubomír LENGYEL, GaG s.r.o. Prešov – p. GUMAN, GOLO – Marek GOLODŽEJ, KOVOMAT – Peter KOREM, OXOCOM – Mgr. Rastislav PRIBULA, Poľnohospodárske družstvo s.r.o- Ing. Viliam SABOL, Zámočnícke práce a výroba prototypov – Ján DUDEK, Stavebniny RAPES Drienov, Potraviny JEDNOTA Drienov, SAD Prešov, Hasičský a Záchranný Zbor Prešov, Ján KOREM Drienov, Zemiakareň Drienov – p. KOMÁR, DRIENPIG Drienov – Ľubomír STRAKA, p. Jozef SABOL DrienovVytvorené: 8. 4. 2015
Posledná aktualizácia: 8. 4. 2015 11:08
Autor: