Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:1
DNES:20
TÝŽDEŇ:58
CELKOM:209789

Navigácia

Obsah

7. máj Stavanie Mája 2010

7. máj Stavanie Mája 2010

Dňa 7. mája sme už po tretí raz zorganizovali kutúrno-spoločenskú akciu Stavnie mája pri Obecnom dome.  [Read More] Celú akciu skomplikovalo daždivé počasie, ktoré nám znemožnilo pohodlný prístup do lesa k breze. Nás to ale neodradilo a vybrali sme sa po brezu peši. Najnáročnejšou úlohou bolo preniesť "Mája" krížom cez rozbahnený les. Aj napriek týmto sťaženým podmienkam sa nám ju podalo dostať von kde nás už čakal pristavený traktor s vlečkou. Našu akciu prišli podporiť aj zástupcovia posleneckého klubu strany Smer SD. Po samotnom postavení Mája nasledovalo posedenie v obecnom dome pri ľudovej hudbe s drobným občerstvením.Vytvorené: 8. 4. 2015
Posledná aktualizácia: 8. 4. 2015 11:05
Autor: