Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:2
DNES:126
TÝŽDEŇ:1134
CELKOM:213418

Navigácia

Obsah

14. máj 2018 - Požiar senníka Brestov

Dňa 14. mája v podvečerných hodinách bola naša zásahová jednotka vyslaná operačným strediskom HaZZ, na výpomoc k požiaru senníka v obci Brestov.

Na miesto ihneď vyrazila naša jednotka v počte 1+2 s vozidlom T-815 CAS-32. Po príjazde na miesto bolo zistené že sa jedná o požiar skládky slamy a priľahlého suchého porastu v priestoroch bývalého roľníckeho družstva. V čase nášho príjazdu bol požiar lokalizovaný jednotkami DHZO Brestov a Mirkovce, ktoré zasahovali s vozidlami Iveco Daily CAS-8. Na likvidáciu požiaru bolo použité útočné vedenie zložené z prúdov 2x D25 s priadním tuhého zmáčadla. Následne bolo požiarovisko dohasené s použitím strednej peny. Po likvidácii požiaru sme spolu s ostatnými členmi  vykonali konečný prieskum a presunuli sa k zdroju vody, kde sme doplnili cisternu a vrátili sa na základňu. Príčina požiaru je v štádiu vyšetrovania orgánmi činými v trestnom konaní.

Zásahu sa zúčastnili: Strojník-vodič: Ing. Michael Jurek, Hasiči: Stanislav Jurek, Matúš Šimčák

 Vytvorené: 14. 5. 2018
Posledná aktualizácia: 14. 5. 2018 20:17
Autor: Správce Webu