Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:1
DNES:20
TÝŽDEŇ:178
CELKOM:206245

Navigácia

Obsah

16. marec - Požiar trávnatého porastu

16. marec - Požiar trávnatého porastu

Dňa 16. marca 2012 bol  o 15:10 hodine ohlásený požiar trávnatého porastu v priemyselnej oblasti za obcou Drienov. Na miesto bola ihneď vyslaná zásahová jednotka v počte 1 + 2 s vozidlom Š 706 RTHP CAS-25. Po  príjazde na miesto bolo zistené že horí trávnatý porast medzi priestorom zemiakárne a priestorom stavebnín firmy RAPES. Požiar ohrozoval aj fotovoltaickú elektráreň. Požiar bol zlikvidovaný nasadením lafetovej prúdnice a po presunutí do priestoru stavebnín 1 C prúdom. Zásah bol ukončený o 16 hodine  10 minúte a jednotka sa vrátila na základňu.

Zásahu sa zúčastnili: Strojník - Michael Jurek, Veliteľ - Ľubomír Mitrík, Hasič - Stanislav Jurek