Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 3
DNES: 11
TÝŽDEŇ: 11
CELKOM: 166248

Anketa

Ako sa vám pačia naše stránky

Celkom hlasov:
1792
Hlasovanie začalo:
8. 4. 2015
Hlasovanie končí:
neobmedzené

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Navigácia

Obsah

20. júl - Veterná smršť s búrkou

Typ: ostatné
20. júl - Veterná smršť s búrkou 1Dňa 20. júla sa v popoludňajších hodinách obcou prehnala silná búrka spojená s nárazovým vetrom.

Búrka strhla strechu na miestej Pizerii, poškodila mnoho ďalších striech po celej obci a zdemolovala plot na futbalovom ihrisku. Na ulici Košickej boli na ceste popadané stromy. Na ceste smerom na Lemešany bolo na ceste mnoho polámaných konárov, ktoré odstránili príslušníčky Policajného Zboru z miestej policajnej stanice. Naša jednotka zasahovala pri sprejazdnení cesty na ulici Košickej a následnému prečisteniu vozovky.

Zásahu sa zúčastnili: Strojník: Michael Jurek    Hasič: Ľuboš Čarnogurský

Fotogaléria tu


Vytvorené: 13. 4. 2015
Posledná aktualizácia: 7. 9. 2016 12:33
Autor: