Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 1
DNES: 48
TÝŽDEŇ: 161
CELKOM: 184427

Navigácia

Obsah

15. jún 2015 - Dopravná nehoda

15. jún 2015 - Dopravná nehoda

Dňa 15. júna 2015 o 8:30 hodine bola na žiadosť polície povolaná naša jednotka k dopravnej nehode medzi Drienovom a Petrovanami. Na miesto ihneď vyrazila naša jednotka v počte 1+2 s vozidlom Š706 RTHP CAS 25. Po príjazde na miesto bolo zistené že sa jedná o nehodu nákladného a osbného motorového vozidla s únikom PHM na vozovku. Vzniknuté mastné škvrny na vozovke boli odstránené prostredníctvom sypkého sorbentu a vozovku sme očistili od úlomkov skla a plastu. Následne sme pomocou popruhu a našeho vozidla vyprostili osobné vozidlo z rigólu a pomohli s naložením na odťahový voz. Dopravu na mieste celý čas riadili príslušníci PZ SR zo stanice Drienov. Po ukončení zásahu sa jednotky vrátili na základne.

Zásahu sa zúčastnili: Strojník-vodič: Ing. Michael JUREK, Hasiči: Marián Jurek, Ján Semančík