Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 1
DNES: 23
TÝŽDEŇ: 180
CELKOM: 156763

Anketa

Ako sa vám pačia naše stránky

Celkom hlasov:
1602
Hlasovanie začalo:
8. 4. 2015
Hlasovanie končí:
neobmedzené

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Navigácia

Obsah

28. august 2016 - Požiar na miestnom cintoríne

Dňa 28. augusta bol o 15. hodine a 40. minúte operačným strediskom ohlásený požiar na cintoríne v obci Drienov.

Na miesto ihneď vyrazila jednotka DHZO Drienov v pošte 1+2 s vozidlom CAS-32 T-815. Po príjazde na miesto bolo zistené že sa jednalo o požiar umelých vencov na jednom hrobovom mieste, ktorý bol samovoľne uhasený z dôvodu vyhorenia paliva. Pri požiari došlo k obhoreniu kríka a taktiež v poškodeniu mramorovej dosky z dôvodu žiaru. Na dohasenie zbytkov sme použili hasiaci vak . Príčina požiaru - pravdepodobne prasknutie kahanca s horiacou sviečkou.
Zásahu sa zúčasnili: Vodič-Strojník: Ing. Michael JUREK, Hasiči: Stanislav JUREK, Ján SEMANČÍK