Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:1
DNES:22
TÝŽDEŇ:60
CELKOM:209791

Navigácia

Obsah

6. marec výstava Prešov model show 2010

Typ: ostatné
6. marec výstava Prešov model show 2010  1Dňa 6. marca 2010 sme sa zúčastnili s našim vozidlom 6. ročníka modelárskej výstavy Prešov model show.

Modelárska súťaž spojená s výstavou každoročne organizovaná Klubom plastikových modelárov mesta Prešov je naväčšou modelárskou akciou konanou v meste Prešov. Návštevníci sa môžu oboznámiť s takmer všetkými druhmi modelárskych činností, od výstavy a súťaže plastikových modelov, ukážok prác železničných a lodných modelárov ako aj v rámci tradičného leteckého dňa Lietanie v hale s predvedením RC elektrolietadiel. Ďalej sú tu ukážky výzbroje a výstroje z 2.SV, modelárska burza, výstava veteránov a mnoho iného. Dianie pred halou spestruje ukážka hasičskej a záchranarskej techniky, ktorej sme boli súčasťou aj my spoločne s HaZZ Prešov a ČESMAD Slovakia.

Fotogaléria tu

Ďalšie fotky z výstavy na stránke www.kpmpresov.sk


Vytvorené: 13. 4. 2015
Posledná aktualizácia: 7. 9. 2016 12:33
Autor: