Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:1
DNES:65
TÝŽDEŇ:65
CELKOM:241714

Navigácia

Obsah

1. október - Požiar slamy PD Bretejovce

Typ: ostatné
1. október - Požiar slamy PD Bretejovce 1 Dňa 1. októbra krátko po 4. hodine rannej bol ohlásený požiar skládky slamy v priestoroch poľnohospodárskeho družstva Bretejovce.

Na miesto určenia vyrazila naša jednotka v počte 1 + 3 s vozidlom Š 706 RTHP CAS-25. Po príjazde na miesto zásahu už na mieste zasahovali dve jednotky HaZZ Prešov s vozidlami Iveco Trakker, jednotka OHZ Lemešany s vozidlom Š 706 RTHP CAS-25 a DA Iveco Daily a členovia miestneho DHZ. Po obdržaní informácií sme začali spolu s jednotkou Lemešany hasiace práce dvomi C prúdmi, na opačnej strane hasenie vykonávali príslušníci HaZZ Prešov. Na pomoc dorazil aj nakladač, ktorý pomohol pri rozoberaní stohu a tak bolo možné previesť účinné hasenie. Zásah prebiehal aj cez deň za asistencie HaZZ Prešov s jedným vozidlom Iveco Trakker a OHZ Lemešany s vozidlom Š 706 RTHP CAS-25. Naša jednotka po dohode o zvládaní situácie s veliteľom zásahu opustila miesto okolo 8. hodiny rannej a vrátila sa na základňu.

Zásahu sa zúčastnili: Strojník: Michael Jurek, Veliteľ: Imrich Čarnogurský, Hasiči: Milan Korem, Ján Semančík

Fotogaléria tu


Vytvorené: 13. 4. 2015
Posledná aktualizácia: 7. 9. 2016 12:33
Autor: