Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:2
DNES:81
TÝŽDEŇ:0
CELKOM:213713

Navigácia

Obsah

26. apríl - Požiar trávnatého porastu pri rozvodni

Typ: ostatné
foto26. apríl - Požiar trávnatého porastu pri rozvodni

Dňa 26. apríla sme pri návrate z ukážky techniky v obci Kysak a následnom zásahu pri požiari stohu v obci Trebejov, spozorovali požiar trávaného porastu pri ceste smerom na Ličartovce pri rozvodni VSD.

Jednalo sa o požiar trávnatého porastu popri ceste v blízkosti rozvodne. Tento požiar sme ohlásli na linku 150 a následne zlikvidovali použitím 1xC prúdu a ručného náradia z vozidla CAS25 Š 706 RTHP. Po likvidácii požiaru sa naša jednotka vrátila na základňu.

Zásahu sa zúčastnili: Strojník-vodič: Bc. Michael Jurek, Veliteľ: Imrich Čarnogurský, Hasič: Stanislav Jurek

foto tu


Vytvorené: 18. 8. 2015
Posledná aktualizácia: 7. 9. 2016 12:33
Autor: