Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:1
DNES:7
TÝŽDEŇ:202
CELKOM:212149

Navigácia

Obsah

28. august - Požiar na cintoríne

Typ: ostatné
poziar cintorinDňa 28. augusta bol o 15. hodine a 40. minúte operačným strediskom ohlásený požiar na cintoríne v obci Drienov.

Na miesto ihneď vyrazila jednotka DHZO Drienov v pošte 1+2 s vozidlom CAS-32 T-815. Po príjazde na miesto bolo zistené že sa jednalo o požiar umelých vencov na jednom hrobovom mieste, ktorý bol samovoľne uhasený z dôvodu vyhorenia paliva. Pri požiari došlo k obhoreniu kríka a taktiež v poškodeniu mramorovej dosky z dôvodu žiaru. Na dohasenie zbytkov sme použili hasiaci vak . Príčina požiaru - pravdepodobne prasknutie kahanca s horiacou sviečkou.

Zásahu sa zúčasnili: Vodič-Strojník: Ing. Michael JUREK, Hasiči: Stanislav JUREK, Ján SEMANČÍK


Vytvorené: 28. 8. 2016
Posledná aktualizácia: 7. 9. 2016 12:33
Autor: Správce Webu