Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:1
DNES:79
TÝŽDEŇ:0
CELKOM:213711

Navigácia

Obsah

3. jún - Požiar trávnatého porastu Drienov

Typ: ostatné
Dňa 3. júna 2017 v popoludňajších hodinách bol krajským operačným strediskom ohlásený požiar trávy za obcou Drienov pri miestnej osade.

Na miesto vyrazila zásahová jednotka DHZO Drienov s vozidlom T-815 CAS-32 v počte 1+2. Po príjazde na miesto zásahu bolo zistené, že sa jedná o požiar suchej trávy a drevného odpadu. Na lokalizáciu a následnú likvidáciu požiaru bola použitá lafeta a 1x D prúd. Na miesto zásahu krátko po našom príjazde dorazila aj jednotka HaZZ Prešov s vozidlom Iveco Trakker CAS-30 v počte 1+2. Jednotka HaZZ zásah nevykonávala a po zdokumentovaní miesta zásahu sa vrátila na základňu.

Zásahu sa zúčastnili : Strojník-vodič : Ing. Michael Jurek, Veliteľ : Imrich Čarnogurský, Hasič: Ľubomír Mitrik


Vytvorené: 4. 6. 2017
Posledná aktualizácia: 4. 6. 2017 13:56
Autor: Správce Webu