Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:1
DNES:67
TÝŽDEŇ:67
CELKOM:241716

Navigácia

Obsah

5. máj - Odstránenie olejovej škvrny

Typ: ostatné
eko zasah Dňa 5. mája o 17. hodine sme boli príslušníkmi policajného zboru SR z obvodného oddelenia v Drienove, požiadaní o pomoc pri odstránení olejovej škvrny z pozemnej komunikácie po poruche nákladného vozidla medzi obcami Drienov a Šarišské Bohdanovce.

Na miesto ihneď vyrazila jednotka v počte 1 + 1 s vozidlom T-815 CAS-32. Po príjazde na miesto zasahujúci členovia predmetnú olejovú škvrnu zasypali sypkým absorpčným materiálom. Následne pozemnú komunikáciu očistili a priestor upratali. Po týchto úkonoch sa jednotka vrátila na základňu. Príčinou vzniku tejto ekologickej havárie bola deštrukcia bloku motora nákladného vozidla  Praga V3S.

 Zásahu za zúčastnili: Strojník-vodič : Ing. Michael JUREK, Hasič: Peter BILKA

Foto tu


Vytvorené: 5. 5. 2018
Posledná aktualizácia: 14. 5. 2018 20:14
Autor: Správce Webu