Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:2
DNES:8
TÝŽDEŇ:203
CELKOM:212150

Navigácia

Obsah

29. Február - Požiar stohu Solivar

Typ: ostatné
solivar slamaDňa 29. februára 2020 vo večerných hodinách bol operačným strediskom ohlásený požiar stohu slamy pri poľnohospodárskom družstve v Prešove v časti Solivar.

Na miesto vyrazila zásahová jednotka DHZO Drienov s vozidlom Tatra T-815 CAS-32 v počte 1+3. Po príjazde na miesto bolo zistené, že sa jedná o požial balíkov slamy v počte cca 430 ks v plnom rozsahu. Na mieste zasahovali jednotky DHZO Dulová Ves s vozidlom T-148 CAS-32 a DHZO Kokošovce. Hasenie požiaru by bolo neefektívne preto jednotky len dohliadali a vykonali opatrenia proti rozšíreniu požiaru. Okolo 23. hodiny prišli na miesto zásahu  jednotky DHZM Prešov a DHaZZ Chmeľov  o.z., ktoré nás vystredali. Po odovzdaní miesta zásahu sa naša jednotka vrátila na základňu.

Zásahu sa zúčastnili : Strojník-vodič: Ing Michael Jurek, Veliteľ: Imrich Čarnogurský, Hasiči: Ing. Daniel Orlovský, Filip Korem.


Vytvorené: 1. 3. 2020
Posledná aktualizácia: 1. 3. 2020 11:11
Autor: Správce Webu