Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:1
DNES:65
TÝŽDEŇ:65
CELKOM:241714

Navigácia

Obsah

30. august 2014 - Vatra SNP

30. august 2014 - Vatra SNP

Dňa 30. augusta sme zorganizovali už 10. ročník populárnej kultúrnej akcie Vatra SNP. Tento 10. ročník našej vatry bol výnimočný aj 70. výročím vypuknutia SNP.

Pre návštevníkov bol pripravený bohatý program v podobe kolotočov, bábkového divadla a súťaží pre tých najmenších, paitbalová strelnica, vystúpenie súboru Drienka, vysúpenie skupiny Ščamba, ohňová šou, slávnostné zapálenie vatry a ohňostroj, o zábavu sa postarali DJ Rasťo a DJ Belo.

Akciu podporili: OcÚ Drienov, p. Milan ČENGER, fy. RONEX p. Róbert IVAN, FAURENCIA – Ing. Ľubomír LENGYEL, GENERALI, GaG s.r.o. Prešov – p. GUMAN, GOLO – Marek GOLODŽEJ, Peter KOREM, Mgr. Rastislav PRIBULA, PD Lemšany - Ing. Viliam SABOL, Stavebniny RAPES Drienov, Potraviny JEDNOTA Drienov, Zemiakareň Drienov – p. KOMÁR, DRIENPIG Drienov – Ľubomír STRAKA, NASARIA - Ján KOREMVytvorené: 8. 4. 2015
Posledná aktualizácia: 8. 4. 2015 11:13
Autor: