Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:1
DNES:7
TÝŽDEŇ:202
CELKOM:212149

Navigácia

Obsah

20. júl - Veterná smršť s búrkou

20. júl - Veterná smršť s búrkou

Dňa 20. júla sa v popoludňajších hodinách obcou prehnala silná búrka spojená s nárazovým vetrom. [Read More]

Búrka strhla strechu na miestej Pizerii, poškodila mnoho ďalších striech po celej obci a zdemolovala plot na futbalovom ihrisku. Na ulici Košickej boli na ceste popadané stromy. Na ceste smerom na Lemešany bolo na ceste mnoho polámaných konárov, ktoré odstránili príslušníčky Policajného Zboru z miestej policajnej stanice. Naša jednotka zasahovala pri sprejazdnení cesty na ulici Košickej a následnému prečisteniu vozovky.

Zásahu sa zúčastnili: Strojník: Michael Jurek    Hasič: Ľuboš ČarnogurskýVytvorené: 8. 4. 2015
Posledná aktualizácia: 8. 4. 2015 11:42
Autor: