Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:1
DNES:42
TÝŽDEŇ:413
CELKOM:250565

Navigácia

Obsah

31. December 2018

Dňa 31. Decembra 2018 bol Krajským operačným strediskom ohlásený požiar garáže na ulici Revolučnej v obci Drienov.

Na miesto ihneď vyrazila naša zásahová jednotka s vozidlom T-815 CAS-32 v počte 1+3. Po príjazde na určené miesto, spolu s príslušníkmi OR HaZZ Prešov, bolo zistené, že sa jedná o požiar automobilovej garáže a strechy v plnom rozsahu. Lokalizácia požiaru prebiehala pomocou troch útočných prúdov z dvoch strán. Pred príjazdom jednotiek sa domáci snažli požiar hasiť svojpomocne pomocou záhradnej hadice. Pri likvidácii požiaru bolo nutné rozobrať strešnú konštrukciu garáže aby bolo možné dohasiť skryté ohniská. Príčina vzniku požiaru je predmetom vyšetrovania Zisťovateľa príčin požiarov KR HaZZ Prešov. Po likvidácii požiaru a ukončení zásahu sa jednotky vrátili na základne.

Zasahovali:

  • HaZZ Prešov: MB Atego, Iveco Trakker CAS-30
  • DHZO Drienov: T-815 CAS-32
  • Polícia SR stanica Drienov

Zásahu sa zúčastnili: Strojník-vodič: Ing. Michael Jruek, Veliteľ: Stanislav Jurek, Hasiči: Ján Semančík, Ľubomír Mitrik.

 


Vytvorené: 31. 12. 2018
Posledná aktualizácia: 31. 12. 2018 15:19
Autor: Správce Webu