Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:3
DNES:14
TÝŽDEŇ:89
CELKOM:209820

Navigácia

Obsah

6. august 2012 - Požiar obilia na poli v Drienove

6. august 2012 - Požiar obilia na poli v Drienove

Dňa 6. augusta 2012 bol o 17. hodine a 7. minúte ohlásený požiar na poli v lokalite "Hrušečka". Na miesto ihneď vyrazila naša zásahová jednotka v počte 5 + 1 s vozidlom Š 706 RTHP CAS-25. Na miesto medzitým dorazila aj jednotka HaZZ z Prešova s vozidlom MB Unimog. Po príjazde na miesto bolo zistené, že horí veľká plocha strniska spolu s ešte nezožatou pšenicou. Okamžite sme začali vykonávať práce na lokalizácii a následnej likvidácii požiaru. Vzhľadom na rozsiahlosť požiaru bola na miesto privolaná ďalšia jednotka HaZZ z Prešova s vozidlom Iveco Trakker CAS-30 a taktiež Jednotka OHZ Lemešany s vozidlom Š 706 RTHP CAS-25. Požiar sa podarilo dostať pod kontrolu a následne zlikvidovať okolo 19. hodiny, následne prebehla kontrola požiaroviska a odjazd jednotiek na základne. Príčina požiaru je v štádiu vyšetrovania.

Zásahu sa zúčastnili: Strojník - Michael Jurek, Veliteľ - Stanislav Jurek, Hasiči : Ing. Matúš Jurko, Ing. Róbert Pfeffer, Rastislav Jurko, Lukáš Mižák, Imrich ČarnogurskýVytvorené: 8. 4. 2015
Posledná aktualizácia: 8. 4. 2015 11:45
Autor: