Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:1
DNES:20
TÝŽDEŇ:58
CELKOM:209789

Navigácia

Obsah

7. máj Stavanie Mája

Typ: ostatné
7. máj Stavanie Mája 1Dňa 7. mája sme už po tretí raz zorganizovali kutúrno-spoločenskú akciu Stavnie mája pri Obecnom dome

Celú akciu skomplikovalo daždivé počasie, ktoré nám znemožnilo pohodlný prístup do lesa k breze. Nás to ale neodradilo a vybrali sme sa po brezu peši. Najnáročnejšou úlohou bolo preniesť "Mája" krížom cez rozbahnený les. Aj napriek týmto sťaženým podmienkam sa nám ju podalo dostať von kde nás už čakal pristavený traktor s vlečkou. Našu akciu prišli podporiť aj zástupcovia posleneckého klubu strany Smer SD. Po samotnom postavení Mája nasledovalo posedenie v obecnom dome pri ľudovej hudbe s drobným občerstvením.
 

Fotogaléria tu


Vytvorené: 13. 4. 2015
Posledná aktualizácia: 7. 9. 2016 12:33
Autor: