Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:1
DNES:16
TÝŽDEŇ:258
CELKOM:248880

Navigácia

Obsah

20. júl - Veterná smršť s búrkou

Typ: ostatné
20. júl - Veterná smršť s búrkou 1 Dňa 20. júla sa v popoludňajších hodinách obcou prehnala silná búrka spojená s nárazovým vetrom.

Búrka strhla strechu na miestej Pizerii, poškodila mnoho ďalších striech po celej obci a zdemolovala plot na futbalovom ihrisku. Na ulici Košickej boli na ceste popadané stromy. Na ceste smerom na Lemešany bolo na ceste mnoho polámaných konárov, ktoré odstránili príslušníčky Policajného Zboru z miestej policajnej stanice. Naša jednotka zasahovala pri sprejazdnení cesty na ulici Košickej a následnému prečisteniu vozovky.

Zásahu sa zúčastnili: Strojník: Michael Jurek    Hasič: Ľuboš Čarnogurský

Fotogaléria tu


Vytvorené: 13. 4. 2015
Posledná aktualizácia: 7. 9. 2016 12:33
Autor: