Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:1
DNES:16
TÝŽDEŇ:91
CELKOM:209822

Navigácia

Obsah

6. august - Požiar obilia na poli v Drienove

Typ: ostatné
6. august - Požiar obilia na poli v Drienove  1Dňa 6. augusta 2012 bol o 17. hodine a 7. minúte ohlásený požiar na poli v lokalite "Hrušečka".

Na miesto ihneď vyrazila naša zásahová jednotka v počte 5 + 1 s vozidlom Š 706 RTHP CAS-25. Na miesto medzitým dorazila aj jednotka HaZZ z Prešova s vozidlom MB Unimog. Po príjazde na miesto bolo zistené, že horí veľká plocha strniska spolu s ešte nezožatou pšenicou. Okamžite sme začali vykonávať práce na lokalizácii a následnej likvidácii požiaru. Vzhľadom na rozsiahlosť požiaru bola na miesto privolaná ďalšia jednotka HaZZ z Prešova s vozidlom Iveco Trakker CAS-30 a taktiež Jednotka OHZ Lemešany s vozidlom Š 706 RTHP CAS-25. Požiar sa podarilo dostať pod kontrolu a následne zlikvidovať okolo 19. hodiny, následne prebehla kontrola požiaroviska a odjazd jednotiek na základne. Príčina požiaru je v štádiu vyšetrovania.
Zásahu sa zúčastnili: Strojník - Michael Jurek, Veliteľ - Stanislav Jurek, Hasiči : Ing. Matúš Jurko, Ing. Róbert Pfeffer, Rastislav Jurko, Lukáš Mižák, Imrich Čarnogurský

Fotogaléria tu


Vytvorené: 13. 4. 2015
Posledná aktualizácia: 7. 9. 2016 12:33
Autor: